Távoztak a legjobb játékosok az érdi női kézilabdaklubtól
... elmúlt idényben a felnőtt keret tagja volt.
Az már korábban ismert volt, hogy Janurik Kinga és Kisfaludy Anett a Ferencvároshoz igazol, most pedig az is kiderült, hogy Bízik Réka, Julie Foggea, Gávai Szonja, Markéta Jerábková, Kiss Nikoletta, Jovana Kovacsevics, Katarina Krpez-Slezák, Jelena Lavko, Schatzl Natalie, Szabó Laura, Termány Rita és Tóth Gabriella is máshol folytat...
2020-04-15 16:42:25
Női kézilabda MK - Az Érd lesz a Győr ellenfele a döntőben
... hibázott, ezért Camille Aoustin, majd Camilla Maibom lövése is döntőbe jutást ért volna a Siófoknak, ám egyikük sem járt sikerrel, így a párharc folytatódott. Mivel Simone Böhme kísérletét Julie Foggea kivédte, Katarina Krpez Slezak viszont nem hibázott, az Érd 2016 után másodszor jutott a kupadöntőbe.
korábban:Győri Audi ETO KC - FTC-Rail Cargo Hungaria 30-29 (15-12, 25-25) ...
2018-03-31 17:12:21
Női kézilabda NB I - Rangadót nyert Érden a címvédő Győr
... magát a hazai csapat, de az első félidő hajrájában a Győr ellépett riválisától (13-17).
A szünet után megtalálta ellenfele kombinatív támadójátékának ellenszerét az Érd, a francia Julie Foggea kapus egyre jobban védett, társai pedig néhány gyors ellenakciót is ki tudtak használni (21-22).
A vendégek ezt követően elmozdultak a holtpontról, játékuk újra pontosabbá és agres...
2017-10-11 20:44:23
1
Címkék: Janurik Kinga, Kisfaludy Anett, Bízik Réka, Julie Foggea, Gávai Szonja, Markéta Jerábková, Kiss Nikoletta, Jovana Kovacsevics, Katarina Krpez-Slezák, Jelena Lavko, Schatzl Natalie, Szabó Laura, Termány Rita, Tóth Gabriella, Camille Aoustin, Camilla Maibom, Mivel Simone Böhme, Katarina Krpez Slezak, Győri Audi ETO KC, FTC-Rail Cargo Hungaria, legjobb játékosok, címvédő Győr, felnőtt keret, párharc folytatódott, hazai csapat, első félidő, szünet után, francia Julie, kézilabdaklubtól, támadójátékának, ferencvároshoz, folytatódott, ellenakciót, riválisától, ellenszerét, elmozdultak, kupadöntőbe, holtpontról, kovacsevics, kísérletét, kombinatív, pontosabbá, hajrájában, megtalálta, játékosok, ellenfele, nikoletta, jerábková, gabriella, kézilabda, kisfaludy, siófoknak, másodszor, használni, távoztak, rangadót, követően, hibázott, döntőben, kiderült, sikerrel, katarina, vendégek, korábban, ellépett, idényben, hungaria, termány, játékuk, natalie, schatzl,